Chic & Cozy Studio In Sao Paulo - 27

  • 26 m²
  • 1 sypialnia
  • 1 łazienka

Usytuowany w dzielnicy Polk Gulch w São Paulo Chic & Cozy Studio In Sao Paulo - 27 oferuje zakwaterowanie 3 km od takich atrakcji kulturalnych, jak Ponte Octávio Frias de Oliveira. 1-pokojowy apartament może pomieścić do 2 gości.

W obiekcie jest 1 łazienka. Ponadto w pokojach znajdują się suszarka do włosów i ręczniki.

Chic & Cozy Studio In Sao Paulo - 27 jest wyposażony w pełnowymiarową kuchnię dla tych, którzy chcą zadbać o siebie.

Pobliskie atrakcje to Centrum wystawowe Transamérica Expo Center, 25 min spacerem od apartamentu o powierzchni 26 m² oraz Stadion Morumbi - 15 min jazdy stąd. Chic & Cozy Studio In Sao Paulo - 27 ma dogodną lokalizację w odległości krótkiego spaceru od stacji metra Alto da Boa Vista. Park rozrywki Parque da Mônica znajduje się 3,1 km od obiektu. Ten apartament mieści się tuż za rogiem od najbliższego przystanku autobusowego Parada Barao de Cotegipe.

Potrzebujesz więcej opcji?
Check Top hotels near Chic & Cozy Studio In Sao Paulo - 27
Ad718 Studio Novissimo No Melhor Predio Da Regiao
Cena tylko dla urządzeń mobilnych

Ad718 Studio Novissimo No Melhor Predio Da Regiao

9.0
Wspaniały 3 opinie
863 m od nieruchomości
Sweet Home Alto Boa Vista
Cena tylko dla urządzeń mobilnych

Sweet Home Alto Boa Vista

9.2
Wspaniały 52 opinie
870 m od nieruchomości
USD 52 USD 47
za noc
Seu Studio Sp Ar Wifi Metro Consulate Cinema
Cena tylko dla urządzeń mobilnych

Seu Studio Sp Ar Wifi Metro Consulate Cinema

7.7
Dobry 3 opinie
911 m od nieruchomości
    Jak dojechać do hotelu

    Lotniska

    Lotnisko Congonhas
    6 km

    Stacje kolejowe

    Dworzec kolejowy Julio Prestes
    14 km

    Udogodnienia

    Internet

    • Bezpłatne Wi-Fi w pokojach

    Opcje parkingowe

    • Parking

    Usługi w zakresie nieruchomości

    • Ochrona całodobowa

    W kuchni

    • Przybory kuchenne

    W pokojach

    • Klimatyzacja
    • Minibar
    • Herbata i kawa
    • Stół
    • Prasowanie

    W łazience

    • Pralka

    Urządzenia

    • Telewizor LCD

    Dostępne na miejscu

    • Całkowity zakaz palenia
    • Gaśnice

    Zwierzęta

    • Przyjazny zwierzętom

    Ważna informacja

    Przyjazd: od 15:00 do 23:59
    Wyjazd: od 11:00 do 12:00
    Często Zadawane Pytania
    • Czy Chic & Cozy Studio In Sao Paulo - 27 oferuje bezpłatne Wi-Fi?
      Internet w Chic & Cozy Studio In Sao Paulo - 27 dostępny jest za darmo.
    • Czy w Chic & Cozy Studio In Sao Paulo - 27 można przebywać ze zwierzętami?
      Z pewnością Chic & Cozy Studio In Sao Paulo - 27 pozwala na zwierzęta.
    • Czy Chic & Cozy Studio In Sao Paulo - 27 posiada kuchnię?
      W Chic & Cozy Studio In Sao Paulo - 27 goście mogą korzystać z pełnowymiarowej kuchni wyposażonej w ekspres do kawy/herbaty, lodówkę i przybory kuchenne.

    Lokalizacja

    Map
    W pobliżu

    Lotniska

    Lotnisko Congonhas
    6 km

    Stacje kolejowe

    Dworzec kolejowy Julio Prestes
    14 km

    Atrakcje w pobliżu

    Restauracje w pobliżu

    Galeria

    Opinie

    Nie ma jeszcze żadnych komentarzy :(

    Jeżeli zostajesz w tym hotelu, prosimy podzielić się swoim doświadczeniem z nami

    Napisz opinię

    Napisz opinię

    Kiedy przebywałeś w hotelu?

    Oceń nocleg

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Bardzo słabo
    Świetny

    Państwa dane

    Skąd jesteś?
    Dziękujemy! Dziękujemy za poświęcony czas. Twoja opinia zostanie wkrótce opublikowana.
    Przejdź do opinii
    Recenzja nie została wysłana.

    Skontaktuj się z Nami

    Prosimy o dokonanie rezerwacji grupowej, jeżeli potrzebujesz więcej niż 4 pokoi.
    Państwa dane
    Temat
    Wiadomość
    Chic & Cozy Studio In Sao Paulo - 27

    Pokaż na mapie:

    Zabytki
    Polecane restauracje
    Transport publiczny
    Dziękujemy za twoją opinię
    Dziękujemy za subskrypcję
    Zamknij